Ofroj Pune Per Pastruese

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes. Tirane, ofroj vend pune operator & Team Leader per gjuhen angleze & italiane Last Post By. Dergoni CV ne adresen [email protected] Preferohen djem, 18-35 vjeç. Albaline Call Center, Si trova nel centro di Tirana, con una vista panoramica di Piazza Scanderbeg, cerca circa 100 Operatori & Supervisori per campagne di Telemarketing. Tirane, ofroj vend pune Supervizore 03/08/2019 0684085470 Comments Off on Tirane, ofroj vend pune Supervizore Kompania lider ne treg Shop Tv , po zhvillohet cdo dite e me shume dhe eshte ne kerkim te 4 supervizoreve per call center ne gjuhen shqipe. Rreth kompanise: O. Lajme shqip për mbarë shqiptarët. Ofroni apo kerkoni pune ne gjitha trojet Shqiptare. com enable you to buy and sell almost anything on your community. com has yet to be estimated by Alexa in terms of traffic and rank. Rreth Punës - Oferta Suksesi Ofroj Vende Pune PHP or ASP Developer: pin. Titulli i postimit * Ofroj vend pune home work per Java Developer (Senior) Kategoria Programues. Të gjitha Biznes dhe punë Punë Tiranë. Kjo faqe le te sherbej per te ndihmuar njeritjetrin Kush ka firme. Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. Publikoni njoftime pune per programuesit shqiptar. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". It seems we can't find what you're looking for. Preferohen djem, 18-35 vjeç. Publikuar nga Gesi: 2018-10-17 13:04:37 from Shqipëria 176. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Aftesi per t'u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. K O N K U R SPASTRUESE E ZYRAVE Kërkojmë një pastruese të ambienteve të punës (Zyrat) në qendër në Prishtinë. Log in to Facebook. 2020, 14:46. Guide To Albania Learn more about the Mediterranean pearl: Albania, a country with great perspective who is looking to occupy top spots for European tourism. Pagesa është e kënaqshme. admin Guest. Kjo faqe le te sherbej per te ndihmuar njeritjetrin Kush ka firme. ofroj pune - Duapune. Drita-AA ofron pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25-40 vjeçare e cila si prioritet ka sjelljen e mire me stafin e kompanis, Disa nga kushtet qe kerkohen jane, Te kete ne mbikqyrje pastrimin e showroomi-it, zyreve dhe sherbimin me pije konsumatoret dhe stafin, Te kete sjellje te mire dhe respektim te orarit te punes, orari i bukes eshte e njejte me te gjithe stafin, orari. njoftime pune, vende pune, cdo ore! Durres, ofroj vend pune Inxhinier mekanik per mbikqyrjen e prodhimit. PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG Recommended for you. Tiranë – Ofrohet vend pune – Mësues i Gjuhës Angleze. Kerkoj te punesoj pastruese ne nje kopesht femijesh 8 ore pune ne dite e djela pushim orari 8 me 4 Kushte shume te mira pune paga e knaqshme Adresa ne Tapize eshte 13 kilometra larg nga qenra e tiranes. Hotel Albatros, rruga Nashec Ofron nje vend pune Pastruese Rroga sipas marrveshjes. Rreth Punës - Oferta Suksesi Ofroj pune per mirmbajtëse te dhomave: pin. orari dy here ne dite nga nje ore. Kjo faqe le te sherbej per te ndihmuar njeritjetrin Kush ka firme. - Kandidatet duhet të jenë të sjellëshme. Tirane, ofroj vend pune Supervizore 03/08/2019 0684085470 Comments Off on Tirane, ofroj vend pune Supervizore Kompania lider ne treg Shop Tv , po zhvillohet cdo dite e me shume dhe eshte ne kerkim te 4 supervizoreve per call center ne gjuhen shqipe. Përmbajtja. 2020, 14:46. 11,587 likes · 48 talking about this. 189,296 likes · 64 talking about this. Ketu do te ofrohen vende pune dhe do te kerkohet pune! Ata qe duan qe kerkesa e tyre te mbetet afat gjate do te duhet te paguajne dhe te na shkruajne. Perhaps searching can help. 5 vjet te interesuarat te dergojne nje CV ose te kontaktojne ne Ofroj Vend Pune Per Edukatore Dhe. Business Data po kërkon të punësojë operatore telefonike për fushata të ndryshme marketingu Outbound, me orar të plotë. com has yet to be estimated by Alexa in terms of traffic and rank. Pozitat e lira Matcha Coffee and Eatery ka hapur këtë konkurs për Barista – Shankist/e për përgaditjen e kafes, ndihmës kushinier/e si dhe pastruese. com gracetoit. kerkohet edukatore per cerdhe, per kopesht dhe mesuese per fillore me pervoje pune min. 09 Mar 2020. Bota e nenave. Moreover, Ofroj is slightly inactive on social media. __count__/__total__ YouTube TV - No long term contract. 2,104 likes · 92 talking about this. Pages: [1] 2 3 Go Down Subject / Started by Replies / Views Last post ; Tirane, ofroj vend pune Operator ne qender interneti. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Njoftime falas nga Shqiperia Kosova Maqedonia dhe rajoni. orari dy here ne dite nga nje ore. -Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e. Ofrohet vend pune Pastruese, Paga shume e kenaqshme, Njoftime, Punaime, Tjeter Ofrohet vend pune Pastruese - Njoftime, Punaime, Tjeter - ikub. Njoftim Punësimi Studio ligjore "H&A Law Firm" shpk kërkon të punësojë një "Pastruese/sanitare" me këto cilësi: Koha e punes 6-dite ne jave; Paga e. Publikuar 30/04 Ora 18h17 1 Foto. Shpallje në Të gjitha komunat. Orari i punes me dy ndërrime. Eksperienca perben avantazh, Adresa: Prane deres se Kopshtit Botanik rif. Tirane, ofroj vend pune Urgjente ! Operatorë Call Center-i në Gjuhën Gjermane Kerkojmë urgjent operatorë telefonik për Gjuhën Gjermane. Tregukosovar. Aftesi per te mbajtur marredhenje te mira me punonjesit e tjere Te jete e gatshme per pune ne turne/orare te ndryshme. Kerkoj Pune, Aktivistat e Pavarur për Aftesin e Kufizuar. Started by toni. Kerkoj Pune - Kerkoj Pune,Oferta Pune - NJOFTIME. 216 results found: gumtree-uk. Detajet e reklamës. com, lajmerime. lokali ndodhet afer stadiumit dinamo Cel. com dhe shpallje. Kriteret: Të kenë eksperiencë në Call Centër në Gjermanisht. Tweet with a location. Tiranë, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhën Italiane dhe Angleze. Ofroj pune - Oferta Suksesi Ofroj pune: pin. njoftime pune, vende pune, cdo ore! Durres, ofroj vend pune Inxhinier mekanik per mbikqyrjen e prodhimit. 5 vjet te interesuarat te dergojne nje CV ose te kontaktojne ne Ofroj Vend Pune Per Edukatore Dhe. Rreth Punës - Oferta Suksesi Ofroj Vende Pune PHP or ASP Developer: pin. njoftime pune, vende pune, cdo ore! Tirane, ofroj vend pune Specialist, Njësia e Riskut Operacional. Porto Di Durazzo. Përmbajtja. Ofroj vend pune shofer, Agikons sh. Ofroj punë Kerkoj punë. Pozitat e lira Matcha Coffee and Eatery ka hapur këtë konkurs për Barista – Shankist/e për përgaditjen e kafes, ndihmës kushinier/e si dhe pastruese. :0699831728. 5/11/2014. Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs. kerkoj pastruese shtepie. Tirane, ofroj vend pune Supervizore 03/08/2019 0684085470 Comments Off on Tirane, ofroj vend pune Supervizore Kompania lider ne treg Shop Tv , po zhvillohet cdo dite e me shume dhe eshte ne kerkim te 4 supervizoreve per call center ne gjuhen shqipe. Oferta Pune 10/07/2019 260. -Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e. - Aftesi per te punuar ne grup. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra partnerë lojal. Kerkoj pune pastruese. Ofroj Punë Shega Trans SHA - Drejtues automjeti CE dhe CAP-in perkates Shega Trans SHA kompania e transportit, kerkon te punesoje: Drejtues mjeti me patente CE dhe CAP-in perkates. We estimate the users' engagement to lajmerime. lokali ndodhet afer stadiumit dinamo Cel. 09 Mar 2020. Ofroj/kerkoj pune. Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes per sisteme aspirimi TIRANA TEKNOLOGJI sh. Kushte te domosdoshme: 1. Detajet e reklamës. banakjer dhe pastruese. com wwwgumtreeie. Emra per vajza dhe emra per djem Seksi ne shtatzani, 9 fakte qe duhet te dini. i reklamës i Anegino. Albaline Call Center, Si trova nel centro di Tirana, con una vista panoramica di Piazza Scanderbeg, cerca circa 100 Operatori & Supervisori per campagne di Telemarketing. Eksperienca perben avantazh, Adresa: Prane deres se Kopshtit Botanik rif. 09 Mar 2020. Rreth Punës - Oferta Suksesi. Mosha 30 - 50 vjeç, Adresa: Rr. Pune Tirane, ofroj vend pune. kerkoj 3 puntor krahu te thjesht jemi duke ndertu 6 shtepi td vogla ne lagjen sofalia ne prishtine afer germis, puntori duhet te jet i interesuar te punoj ani pse nuk ka punuar me heret nenndertim,mosha e preferuar 18 deri ne 45 vjeq. Vlerësimi0 / 5; Last Post By. com wwwgumtreeie. Accessibility Help. MEDJUGORIE - objawienie Matki Bożej Mirjanie 2 stycznia 2020 - PRZESŁANIE KRÓLOWEJ POKOJU - Duration: 7:22. Ketu do te gjeni pune per veten tuaj si dhe do te punesoheni ne sa me shum vende pune Bashkohu dhe ti Gjej nje vend pune Mos rri kot. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 10. agjent punesimi - bonus mbas trajnimit up Tirane Tirane. Ofroj Pune, oferta pune, njoftime pune, oferta pune ne shqiperi, oferta pune ne tirane, ofroj vende pune, oferta punesimi, Ofroj Pune Operator, Ofroj Pune IT, Ofroj Pune Inxhinieri Informatike, Kerkesa Pune. Preferohen kandidatë që kanë jetuar dhe punuar në Gjermani. Kerkoj te punesoj pastruese ne nje kopesht femijesh 8 ore pune ne dite e djela pushim orari 8 me 4 Kushte shume te mira pune paga e knaqshme Adresa ne Tapize eshte 13 kilometra larg nga qenra e tiranes. al gumtreeproxy. Sections of this page. Pastruese (4 Pozita). Elbesida Resort kerkon te punesoje 2 pastruese me orar pune 8 me 4, me page te kenaqeshme dhe me sigurime shoqerore. Marredhenia bashkeshortore. com - Oferta Pune | Portal Pune dhe oferta per punesim ne Kosove Keywords: punesim, Prishtine, kerkoj pune, dua pune, ofroj pune, oferta pune, kosove, portal pune, kerko pune, duapune Recently updated sites:. Adresa: Rruga magjistrale Prishtinë - Ferizaj, përballë Hotel Emerald. Aftesi per t’u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. Aftesi per t'u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. Paga dhe bonuse shume te larta !!!! punohet vetem. 2,104 likes · 92 talking about this. Kjo faqe le te sherbej per te ndihmuar njeritjetrin Kush ka firme. 0% come directly and 0. kerkohet edukatore per cerdhe, per kopesht dhe mesuese per fillore me pervoje pune min. Tirane, ofroj vend pune Fotograf. Kerkohet pastruese, personat e zjedhur duhet te punojne me orare te plote me dy turne ne nje lounge bar ne Tirane. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 10. Kodra e Diellit | Residence 2-Floor Apartments: pin. PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG Recommended for you. Orari i punes me dy ndërrime. Puna është e përhershme (afatgjatë). Tirane, ofroj vend pune Operator ne gjuhen gjermane. K O N K U R SPASTRUESE E ZYRAVE Kërkojmë një pastruese të ambienteve të punës (Zyrat) në qendër në Prishtinë. Pyet mjekun. Adresa: Autostrada Elbasan-Metalurgji afer Pishines Eden. Preferohet qe kandidati te kete eksperience te meparshme ne fushen e radiografive dentare. Publikuar 02/04 Ora 16h40 Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. Ofroj Punë Shega Trans SHA - Drejtues automjeti CE dhe CAP-in perkates Shega Trans SHA kompania e transportit, kerkon te punesoje: Drejtues mjeti me patente CE dhe CAP-in perkates. Bota e nenave. Started by toni. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Lajme shqip për mbarë shqiptarët. Hotel Albatros, rruga Nashec Ofron nje vend pune Pastruese Rroga sipas marrveshjes. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra partnerë lojal. PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG Recommended for you. Ofroj/kerkoj pune. Kerkohen agjente ne gjuhen gjermane me ose pa eksperience pune. admin Guest. Marredhenia bashkeshortore. Pagesa është e kënaqshme. Mirëmabjtësi/ja ka për obligim që çdo ditë pune ti mirëmbajë dhe pastroj të gjitha sallat, klasat, kabinetet dhe zyret e institucionit Ta pranojnë materialin e higjienës; Të kujdesen për të dhe të informojnë për mungesën e tijë. -Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e. com has yet to be estimated by Alexa in terms of traffic and rank. Subjekti ynë biznesor përbëhet nga partnerë që operojnë në degë të ndryshme të ekonomisë. __count__/__total__ YouTube TV - No long term contract. Përshkrimi i Punës. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes per sisteme aspirimi. Rreth autizmit. Bota e nenave. Puna është e përhershme (afatgjatë). kerkohet edukatore per cerdhe, per kopesht dhe mesuese per fillore me pervoje pune min. Kriteret: Të kenë eksperiencë në Call Centër në Gjermanisht. 044 400 313. PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG Recommended for you. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Konkurs pune për Mirëmbajtëse/Pastruese BPrAL Kolegji Heimerer Bazuar në statutin si dhe në aktet tjera normative të brendshme të institucionit, BPrAL Kolegji. We estimate the users' engagement to lajmerime. 216 results found: gumtree-uk. Hotel Albatros, rruga Nashec Ofron nje vend pune Pastruese Rroga sipas marrveshjes. Tiranë, ofroj vend pune Operatore Telefonike ne gjuhën Italiane dhe Angleze. Lloji i punës Full Time. : 355682762881 Continue reading. Ofroj pune / Pastruese Dërguesi i shpalljës. PRZEZ MARYJĘ DO JEZUSA bo KTÓŻ JAK BÓG Recommended for you. 5/11/2014. » Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie; Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie Kontrolloni me shitësin. com gumtree. - Aftesi shume te mira komunikimi. com wwwgumtreeie. Ketu do te ofrohen vende pune dhe do te kerkohet pune! Ata qe duan qe kerkesa e tyre te mbetet afat gjate do te duhet te paguajne dhe te na shkruajne. TIRANA TEKNOLOGJI sh. Ju mirepresim. org gumtreeretreat. Adresa: Autostrada Elbasan-Metalurgji afer Pishines Eden. Publikuar 02/04 Ora 16h40 Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. MEDJUGORIE - objawienie Matki Bożej Mirjanie 2 stycznia 2020 - PRZESŁANIE KRÓLOWEJ POKOJU - Duration: 7:22. Kerkoj te punesoj pastruese ne nje kopesht femijesh 8 ore pune ne dite e djela pushim orari 8 me 4 Kushte shume te mira pune paga e knaqshme Adresa ne Tapize eshte 13 kilometra larg nga qenra e tiranes. Përshkrimi i Punës. Authored by Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ofroj punë për 6 persona. ose din se firma ku vet ai punon kerkon puntore te ndonji profili. Ofroj pune / Pastruese: pin. Started by toni. Rreth Punës - Oferta Suksesi: pin. » Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie; Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie Kontrolloni me shitësin. Rreth autizmit. Preferohen kandidatë që kanë jetuar dhe punuar në Gjermani. Kerkoj Pune - Kerkoj Pune,Oferta Pune - NJOFTIME. kerkohet edukatore per cerdhe, per kopesht dhe mesuese per fillore me pervoje pune min. Ofroj/kerkoj pune. Log in to Facebook. __count__/__total__ YouTube TV - No long term contract. org gumtreeretreat. admin Guest. Afati i konkurimit është deri me datën 07. Uncategorized. co/09ROHWqX8R". Rrjetet sociale Pernenat November 17, 2019 132 Kerkoj pune pastruese. Rreth Punës - Oferta Suksesi: pin. Pastruese Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: - Te kete perfunduar minimumi arsimin e mesem. Faqja Parë Forume > Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Tirane, ofroj vend pune. Bizhuteria "FATOSI" shpall konkurs pune per pranimin e 6 personave: * 3 punetore femra * 3 punetore meshkuj * Mosha e preferuar nga 19 - 26 vjeç. Business Service. :0699831728. Ofroj pune per mirmbajtëse te dhomave: pin. Ju mirepresim. Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 3 Jan 2015. Kerkoj te punesoj pastruese ne nje kopesht femijesh 8 ore pune ne dite e djela pushim orari 8 me 4 Kushte shume te mira pune paga e knaqshme Adresa ne Tapize eshte 13 kilometra larg nga qenra e tiranes. njoftime pune njoftim pune oferta oferta pune ofertapune Pastruese portal pune prishtine Prodhim pune punetor rajon. Ndonëse në fillimet e aktiviteteve të saj 101 Shërbime ka me dhjetëra partnerë lojal. Përmbajtja. Adresa: Rruga magjistrale Prishtinë - Ferizaj, përballë Hotel Emerald. kerkohet edukatore per cerdhe, per kopesht dhe mesuese per fillore me pervoje pune min. AplikimePunesimi. Ofroj pune pastruese shpiash ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pastruese per shtepi kerkoj pune pastruese shtepie kerkoj dado per femije tirane si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine vende te lira pune ne mitrovic kerkohet shofer klasi b oferta punesimi ne berat kerkoj pune. Perhaps searching can help. Tirane, ofroj vend pune Fotograf. Portal Pune dhe oferta per punesim ne Kosove. Tiranë – Ofrohet vend pune – Mësues i Gjuhës Angleze. njoftime pune, vende pune, cdo ore! Durres, ofroj vend pune Inxhinier mekanik per mbikqyrjen e prodhimit. AplikimePunesimi. kerkoj 3 puntor krahu te thjesht jemi duke ndertu 6 shtepi td vogla ne lagjen sofalia ne prishtine afer germis, puntori duhet te jet i interesuar te punoj ani pse nuk ka punuar me heret nenndertim,mosha e preferuar 18 deri ne 45 vjeq. Shpërndaje: OT Capital Përshkrimi Vlerësimet. Ofroj punesim ne gjuhen angleze ne Tirane me orar fleksibel ,2 dite ne jave pushim , picajol,shofer, kamarier,ndihme s,pastruese,etj lexojini jane mbi 40 kam mbaruar shkollen ,jam pa pune , jam familiar , kam per te paguar More. Personat e interesuar duhet te kene eksperience ne 'Java enterprise 7' dhe 'google application engine in java'. Ofroj pune - Oferta Suksesi Ofroj pune: pin. Pune Tirane, ofroj vend pune Pastruese. Ofroj/kerkoj pune. 16 pageviews per Session, and Bounce Rate - 36. admin Guest. 11,587 likes · 48 talking about this. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ofroj Pune, oferta pune, njoftime pune, oferta pune ne shqiperi, oferta pune ne tirane, ofroj vende pune, oferta punesimi, Ofroj Pune Operator, Ofroj Pune IT, Ofroj Pune Inxhinieri Informatike, Kerkesa Pune. Business Data po kërkon të punësojë operatore telefonike për fushata të ndryshme marketingu Outbound, me orar të plotë. Portal Pune dhe oferta per punesim ne Kosove. kerkoj te punesoj banakjer me orar te plot me eksperience pune dhe pastruese per lokal. ofroj pune - Duapune. Tirane, ofroj vend pune Specialist Rrjeti. Accessibility Help. You can add location information to your Tweets, such as your city or precise location, from the web and via third-party applications. Mos shperdoroni kohen dhe talentin! E vetmja menyre per te bere pune te medha eshte ta doni ate qe beni Nqs jeni ne kerkim te nje vendi pune te sigurt dhe me te ardhura te kenaqshme atehere eja prane nesh. 2020, 14:46. Tirane, ofroj vende pune CALL CENTER. Lajme shqip për mbarë shqiptarët. 216 results found: gumtree-uk. : 355682762881 Continue reading. Përshkrimi i Punës. Persh ju lutem kush mund te me ndimoj te gjej pune si pastruse nrper familje jetoj ne tirane me qera kam dy femij ju lutem nesr keni info me lini nje koment. Vende te Lira pune per IT ne Hollande! Last Post By. Individed qe i perkasin profilit te pershkruar ne njoftim do te njoftohen menjehere! Tirane, Ofroj Vend Pune Full Stack Developer PHP & MYSQL. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. com wwwgumtreeie. Për kompaninë tonë Matcha Coffee and Eatery është një restaurant i cili shërben ushqime të shëndetshme si supa, sallata, sandwich, smoothies, matcha tea & late, si dhe caffee e të tjera. Perhaps searching can help. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje per Tiranen. Kerkoj & Ofroj-Pune, Tirana. Rreth Punës - Oferta Suksesi Ofroj pune per mirmbajtëse te dhomave: pin. Rreth Punës - Oferta Suksesi: pin. Perhaps searching can help. Kerkoj pune pastruese. Ofroj 150€ per 1 ore seks jam shum serioz jetoj ne tr kush esht per takim whats app nr +30 694 053 5125. com has yet to be estimated by Alexa in terms of traffic and rank. Aftesi per t'u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. Ballina Blog Krijo CV Publiko Konkurs Kontakt Shofer (kategoria C dhe E), Pastruese, Asistente Financiare. Log in to Facebook. - Te kete experience te ngjashme. Uncategorized. Pozitat e lira Matcha Coffee and Eatery ka hapur këtë konkurs për Barista – Shankist/e për përgaditjen e kafes, ndihmës kushinier/e si dhe pastruese. Drita-AA ofron pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25-40 vjeçare e cila si prioritet ka sjelljen e mire me stafin e kompanis, Disa nga kushtet qe kerkohen jane, Te kete ne mbikqyrje pastrimin e. Pastruese (4 Pozita). banakjer dhe pastruese Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 8 Nov 2014. Krijoni llogari | Kyçuni Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të. 1 Replies 3. Accessibility Help. Elbesida Resort kerkon te punesoje 2 pastruese me orar pune 8 me 4, me page te kenaqeshme dhe me sigurime shoqerore. Kerkesa kerkoj pune ose kerkoj pune per vende vakante ne kompani private apo administraten publike full-time ose part-time si dhe kerkoj pune pastruese shtepie si shkruhet nje ftese per ditelindje oferta suksesi ofroj pune ne prishtine kerkohet shofer klasi b vende te lira pune ne mitrovic oferta punesimi ne berat kerkoj pune ne tirane si kuzhinier kerkoj operatore per call center nga shtepia. Rreth Punës - Oferta Suksesi. Aftesi per t'u fokusuar dhe per te patur vemendjen gjate kryerjes se detyrave dhe per te cuar deri ne fund detyrat e caktuara ne situate stresante, urgjence, ose me nderprerje te pazakonta. Kodra e Diellit | Residence 2-Floor Apartments: pin. Adresa: Autostrada Elbasan-Metalurgji afer Pishines Eden. Kerkoj & Ofroj-Pune, Tirana. There is still a lack of data on safety and reputation of this domain, so you should be very careful when browsing it. com dhe shpallje. Pagesa është e kënaqshme. Oferta Pune 10/07/2019 260. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for. - Aftesi shume te mira komunikimi. Rreth Punës - Oferta Suksesi. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for. Kerkohet Java Developer (Senior) me kohe te plote. Ofroj vend pune për punonjëse zyre. Drita-AA ofron pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25-40 vjeçare e cila si prioritet ka sjelljen e mire me stafin e kompanis, Disa nga kushtet qe kerkohen jane, Te kete ne mbikqyrje pastrimin e. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje per Tiranen. Të interesuarat të na kontaktojnë në këtë numër: 045 170 700 (plus viber). Portal Pune, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job, Jobs. Tirane, ofroj vend pune Specialist Rrjeti. 09 Mar 2020. Oferta pune Kategoria Ballina Punët Ballina Punët Tjera Pastruese Pastruese. Ju mirepresim. Local Business. » Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie; Greqi, ofroj vend pune Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie Kontrolloni me shitësin. 0692073299. Te kene patente. 2020, 14:46.